Човекот решил еднаш засекогаш да им стави крај на малтретирањата од својот шеф, па го чекаше во ходникот да му го врачи отказот и тоа со стил!

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено