Фестивалот секоја година се одржува во местото Бум во Белгија, а годинава се одржа по јубилеен 15-ти пат. Според некои проценки, оваа година фестивалот го посетиле околу половина милион луѓе.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено