29-годишната манекенка од Виетнам, Нгок Трин се појави на премиерата на филмот „Тајниот живот“ на филмскиот фестивал во Кан и ги изненади сите со ХРАБРИОТ фустан. Ај што одбрала проѕирен фустан, туку па и заборавила да облече долна облека :).

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено