Бразилецот Евилацио, сега познат како Виви Ди Каприо, беше победник на првиот избор за најгрд Бразилец што се одржа во градот Сеари. Виви Ди Каприо се преправаше дека ја освоил Лу Пимента и ја прошета низ улиците за екипата да ги сними реакциите на луѓето.

Сподели на Facebook
пати видено