Погледнете му ја само задоволната фаца што си фатил поза каква што му одговара. По кратко време и девојката сфати дека е бесмислено да се противи.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено