Наградната игра на Мотика продолжува! Добитник на телефон Lenovo Vibe C за месец август е Христина Грнчаревска

Голема благодарност до сите оние што ни испратија смешни фотографии и видеа. Ова се најпопуларните 10 за месец август 2017. Наградната игра продолжува и наредните месеци. Само кликнете на плусот десно долу и испрате ја вашата слика или видео.

#1 МЕСТО: Христина Грнчаревска

Сликата ја виделе 33.450 луѓе

#2 МЕСТО: Дарис Алмагро

Видеото го виделе 26.610 луѓе

Свадбарско Деспасито, директно од Шутка (Мотика викенд хит!)

Во исчекување на првото дете од Македонија што ќе се вика Деспасито, уживајте во свадбарската верзија на хитот, со маестралниот танц на малото девојче.

Испраќач: Дарис Алмагро

#3 МЕСТО: Сашо Цветановски

Видеото го виделе 24.686 луѓе

Најсимпатичната „сообраќајка“ во Македонија на сите времиња

Автор на видеото е Сашо Цветановски, а видеото е испратено за наградната игра на Мотика.

#4 МЕСТО: Дејан Бизговски

Сликата ја виделе 22.869 луѓе

#5 МЕСТО: Игор Велкоски

Сликата ја виделе 18.607 луѓе

#6 МЕСТО: DJ Under_V

Видеото го виделе 17.565 луѓе

Како се забавуваат прилепчани на Аква Паркот Салида, преку очите на еден диџеј кој прави турнеја во сите градови

DJ Under_V продолжува со својата турнеја низ Македонија и со своите интересни видеа од прво лице.

#7 МЕСТО: Орце

Сликата ја виделе 13.120 луѓе

#8 МЕСТО: Митар Андровиќ

Сликата ја виделе 12.635 луѓе

#9 МЕСТО: Фидан

Сликата ја виделе 10.874 луѓе

#10 МЕСТО: Анонимен

Сликата ја виделе 10.715 луѓе

Сподели на Facebook
пати видено
+