Вивиан Гомез, којa живее во САД објавила на Фејсбук видео и напишала: „Значи, се разбудив во недела наутро и го видов ова на мојата надзорна камера и се обидувам да сфатам…што е тоа по ѓаволите?“.

На видеото се гледа чудно суштетсво кои корисниците на социјалните мрежи веднаш го поврзаа со Доби, лик од Хари Потер. Погледнете го видеото подолу и кажете ни што мислите вие за што би можело да станува збор?

Отсекогаш ве мачеле големите прашања? Верувате дека светот не е толку едноставен и дека постојат и работи кои не ги гледаме? На вистинското место сте. Посетете го каналот Мистерии и урбани легенди.

Сподели на Facebook
пати видено