21-годишната Ребека Пол, од Шкотска не очекувала дека наместо да сонува кошмари ќе се разбуди во кошмар.

Таа снимила како над 40 пајаци лазат по ѕидовите на нејзината спална соба. Девојката во видеото вели дека е подготвена „да стане бездомник“.

Во близина на „бебињата пајаци“ можат да се видат и два возрасни пајаци, кои нели не изгледаат баш пријателски расположени. Девојката ги прскала пајаците со спреј против инсекти, а потоа ги собрала со правосмукалка. Но, Ребека вели дека сѐ уште ѝ е страв да ја отвори правослукалката за да ја исчисти.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено