На овој руски брачен пар му текнала интересна идеја да отиде на одмор и да се обиде да го плати со парите што ќе ги заработат од скапоцените работи најдени на плажите за милионерите. Да погледнеме како си поминаа на одмор и што пронајдоа.

Сподели на Facebook
пати видено