Кој упорно си бара нешто, еден ден и ќе си го добие. Една наша стара мудра мисла убаво вели „Чувајте се од бесот на трпеливите луѓе!“

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено