Аргентинскиот судија ќе размисли нареден пат кога ќе се фати за џебот :). Инаку нервозниот дефанзивец кој доби жолт картон е Алехандро Рокаглиа, брат на аргентиснкиот репрезентативец Факундо Рокаглиа.

Сподели на Facebook
пати видено