Бунтот на жолтите елеци, колку и да беше позитивен, сепак нема да помине без негативни последици.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено