Кога си во безизлезна ситуација, мора да преземеш нешто. Техниката можеби има лош вкус, но е ефективна.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено