Го снимаа за документарна емисија за хендикепирани деца кои се занимаваат со спорт. Му симнуваме капа на дечково за смислата за хумор :).

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено