Сите го знаеме Роан Аткинсон, британскиот комичар чија најпозната улога е Мистер Бин. Следниот избор на смешни слики покажуваат како би изгледале филмовите ако Мистер Бин е единствениот актер на светот.

Сподели на Facebook
пати видено