Инцидентот се случи пред една сендвичара за гиро, на чиј сопственик не му се допадна фактот што гостинот пие пиво надвор на терасата. Заедно со своите пријатели, тој го турна клиентот на улица, по што го претепаа, а и тие што го бранеа добија по некој стол. Ве предупредуваме за жестока содржина.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено