Боксови, клоци, стапови, камења и што уште не. Ова е подобро за гледање од холивудските акциони филмови.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено