Да ѕирнеме во совршениот брак на Керен и Денис. Таа негира и сака да си оди, но овој ѝ седна во автомобилот да правеле муабет :).

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено