Веројатно мајката имала нешто вредно со себе што не сакаше да ѝ го земат, но со кој мозок ја комплицираше ситуацијата и му го ризикуваше животот на детето уште повеќе?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено