Мажот и жената се испокарале до крајни граници, мажот си ги собрал куферите и излегува од куќата. На излегување жената му вели:
– Ти посакувам да си најдеш љубовница како Памела Андерсон!
– Благодарам!
– Да е родена во 1967-ма!

Сподели на Facebook
пати видено