На регуларната снимка не се ни виде дека го удри, а противникот се изгуби. Видеото е од настанот „MMA All Stars“ кој се одржа во Букурешт, Романија на 15 декември, а борците се Роберт Орбоцеа (црно) и Раул Сабоу (црвено).

Сподели на Facebook
пати видено