После видеово ќе почнете повеќе да ја почитувате Кристина Агилера и нејзиниот талент, особено после имитацијата на Бритни. Видеото е од гостувањето на Кристина Агилера во шоуто на Џими Фелон.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено