Чорапите колку и да се комотни, сепак се лизгаат на подот, а тоа е последното нешто што сакате да ви се случи со огромни тегови врз вас.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено