Другарите го наместија дечкото да биде во безизлезна ситуација држејќи сад полн со вода на таванот со рачката од метлата. Едниот од нив лажеше дека со помош на магија ќе направи водата да исчезне, а целата работа беше за да гледаат сеир кога садот ќе се истури врз дечкото.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено