Ова им се случило на многумина, но дечково брзо успеа да се опорави од шокот и да го возврати ударот.

Хероите на нашето време не се политичарите и богаташите, туку обичните луѓе со своите мали, но големи подвизи. На каналот Победници, хероите на нашето време се на прво место.

Сподели на Facebook
пати видено