Ситуацијата е следна: Бебето се разбудило за млеко среде ноќ, мајката го нахранила и сега треба да го врати во креветчето.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено