Нормален човек ќе се навреди, ќе им се налути, но не и херојот на нашето видео. Тој веднаш штом дознал, дотрчал да им се придружи. Дури се обиде и преку терасата :).

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено