Еден маж бил забележан од страна на друг корисник на салата за вежбање како прави „чудни движења“ додека девојка пред него вежба. Момчето всушност „си ја вежбало раката“ и поради тој чин добило доживотна забрана да влегува во фитнес салата. Инцидентот се случил во Стеленбос универзитетски град во западниот дел на Јужна Африка.

Фотографиите од мастурбирањето под пешкирот му биле покажани на сопственикот на објектот, кој наредил да се избрка момчето, но не се знае дали истите се предадени и на полицијата.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено