Трката „Железен човек“ е комбинација од 4 километри пливање, 180 километри возење велосипед и 42 километри маратон на крај. Да погледнеме што му се случи на најголемиот баксуз во историјата на ова натпреварување.

Сподели на Facebook
пати видено