Колку и да те изнервира некое дете, ти си наставник и мора да изреагираш како возрасен човек пред сѐ, а потоа и како педагог. Наставникот по физичко е суспендиран од работа и е приведен во полициска станица на распит.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено