Да не сакаш да помогнеш е едно, а да одмагаш е сосема друга работа, која може да ја предизвика и кармата.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено