Мината иако е многу стара, сепак внатре е многу чиста и може лесно да експлодира. Во вториот дел од видеото тој дури и ќе активира една.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено