На водителите на популарна британската утринска ТВ емисија им текнало да побараат од мајките да им испратат цртежи од своите деца. Резултатите се посмешни и позабегани отколку што очекувате!

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено