Девојката го молеше таксистот од рускиот град Ростов да му донесе пари подоцна, но таксистот има друг начин на наплата на долговите. Една клоца и никогаш повеќе нема да ѝ текне да се вози без пари во такси :).

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено