Ова е прв ресторан од ваков тип, а со оглед на тоа дека секој јаде сендвич каков што сака, може да очекуваме дека сите наредни МекДоналдс ресторани ќе бидат такви. Погледнете каков сендвич доби типот.

Сподели на Facebook
пати видено