Сопругот си се подновил, очигледно без да направи муабет дома, а судејќи според станот во кој живеат, парите можел да ги искористи многу попаметно.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено