Од сега па натаму друга песна ќе пее. Или ќе биде свесен што барал и ќе престане, или ќе си фати дечко :).

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено