Рецептот е едноставен, само треба да се погрижите за романтичната атмосфера, да се опуштите и да уживате. Можете во текот на вечерта дури и Валентајн да го искомбинирате со Св. Трифун.

Ако имате некој пријател кому му треба совет, слободно испратете му го видеото :).

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено