Дечково сними упатство и докажа дека не мора да знаеш да свириш некој инструмент, не мора ниту воопшто да знаеш да пееш, уште повеќе, не мора ниту да имаш слух за музика за во денешно време да бидеш број 1 на топ листите.

Сподели на Facebook
пати видено