Авторот на видеото напиша: Се чувствувам среќен секој ден, затоа што ова место можам да го наречам дома.
Вангареи е најсеверниот град во Нов Зеланд познат по своите прекрасни водопади, но тоа не е се…

Сподели на Facebook
пати видено