Нема маж кој нема да му љубомори на Жанлука Вачи, кој ужива во летото секојдневно тропајќи на рајските тапани.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено