Мегапопуларниот веб сајт за возрасни го лансираше својот иновативен производ кој ќе им помогне на мажите да ја сокријат својата возбуда на плажа. Шорцевите имаат специјални внатрешни перничиња, кои помагаат да се маскира ерекцијата.

Сподели на Facebook
пати видено