Дури ни по цена на изгребана фаца од асфалтот. Крадците не се свесни со кого си фатиле работа.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено