Илустраторот и уметник за цртани филмови, Ед Харингтон, создава серија слики кои можат да уништат некои од вашите најдобри спомени од детството.

Харингтон ги носи нашите омилени ликови од поп културата и се обидува да претпостави што прават кога не работат, откривајќи ги нивните тајни приватни животи. Дали сте виделе како Бетмен се опушта? Или како Чубака си ги бричи нозете? Епа наскоро ќе видите.

Сподели на Facebook
пати видено