Иако раководството реши да ги казни организаторите на овој настан, сепак железничарите си ја одбранија честа :). Доколку ги пропуштивре полицајците и војниците, кликнете овде и овде.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено