Непосредно пред почетокот на вчерашното полуфинале, гостинот отишол во тоалет да се мотивира за навивање.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено