Ветрот прекрасно си ја заврши работата, газдарицата точно знаеше што прави, ама Џони замеша шепи :).

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено