Технички тој не прави ништо противзаконски, но паниката и стравот кои ќе ги предизвика кај луѓето нема да поминат неказнето.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено