Возачот кој брзаше не само што си го стави својот живот на конец, туку ги загрози животите и на другите учесници во сообраќајот.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено