Некои нешта никогаш не треба да се мешаат. Треба да избегнувате комбинации како бензин и оган, а исто така и смртоносни предатори со деца. Но токму тоа се случи за време на една презентација на National Geographic, кога младенче крокодил се обиде да избега во сала полна со деца.

 

 

Сподели на Facebook
пати видено